Close

Doprava 2018

Ak sa chcete zviezť autom, pozrite do tejto našej témy, či niekto nejde niekam v rovnakom čase ako Vy! Téma je neustále aktualizovaná. Môžete sa buď ku niekomu pridať alebo ponúknuť vlastný odvoz a tým pomôcť niekomu druhému. Tému si uložte do svojich záložiek (ak ste na počítači, tak stlačte Ctrl + D) a budete tak mať neustály prehľad…

No a tu už sú vlakové spojenia. Pre tých, ktorí to tu nepoznajú – Kvetoslavov zastávka je malá zastávka, ktorú využíva väčšina Hviezdoslavčanov bývajúcich hlavne v starej obci, príp. v Podháji, no a Kvetoslavov je „hlavná“ stanica, ktorú využívajú hlavne ľudia bývajúci v Záhradách, či Hviezdnom bývaní.

Cestovné lístky pre linku Bratislava – Komárno môžete zakúpiť:

  • na predajných miestach RegioJet: BA – Hl. st., BA – Nové Mesto, Bratislava – Most SNP, D. Streda a Komárno.

    Otváracie hodiny nájdete TU,

  • na pobočkách Student Agency v BA na Obchodnej ulici 48,

  • v pokladniach Žel. spoločnosti Slovensko (okrem bezplatných cestovných lístkov a balíčkov Thermalpass),

  • priamo vo vlaku RegioJet (ak je na žel. stanici k dispozícii predajné miesto, je udelená prirážka 1 €)*.

*Prirážka 1 € pri kúpe cestovného lístka vo vlaku sa neplatí v prípade nadväzného cestovného lístka – keď si z časových dôvodov kvôli prestupu z iného vlaku nestihnete zakúpiť cestovný lístok na predajnom mieste, musíte sa však vo vlaku preukázať cestovným lístkom z predchádzajúceho vlaku. Pri ceste zo stanice alebo zastávky kde nie je umožnený predaj cestovných lístkov sa cestovné lístky kupujú vo vlaku u stevarda za štandardné ceny.