Close

Štart novej futbalovej sezóny pre hráčov amatérov

túto nedeľu o 14:00 začíname prvý raz v tomto roku naplno využívať ihrisko vo Hviezdoslavove na futbalové účely aj v tradičný nedeľný čas, takmer v rovnaký marcový víkend ako pred rokom. Ak si chcete s nami prísť možno po rokoch zahrať futbal (a kľudne doneste syna, decká, či manželku), ste vítaní, stačí prísť už túto nedeľu na multifunkčné ihrisko oproti Obecnému úradu vo Hviezdoslavove, pri škôlke na Školskej ulici. Stačí ak viete aspoň trochu kopnúť do lopty, chcete si zašportovať, máte záujem o pohyb a bavia Vás kolektívne, tímové športy (hlavne teda ten futbal). Sme partia mladých ľudí, chalanov, ktorí sa dlho nepoznáme, takže si nerobte starosti s tým, že keď prídete, nikoho nebudete poznať. To pôjde samé veľmi rýchlo. Ani my sme nepoznali, keď sme prišli po prvýkrát:)

Spoznáte nových super ľudí a po futbale sa vždy chodí na jedno, dve malé orosené do blízkej krčmičky. Tento víkend má byť už konečne fakt krásne počasie a bola by obrovská škoda to nevyužiť…


Máme aj vlastnú skupinu na Facebooku, nájdete nás TU 🙂

Určite sa tam pozrite, lebo si tam budeme dohadovať zápasy počas celého roka…


Vidíme sa prvý raz v tejto „sezóne“ už 11.3. presne o 14:00 poobede. Športu zdar!


UPDATE 12.3.2018

Prišlo nás bezmála 20. To je super! Snáď si to udržíme aj do ďalších nedieľ. Vidíme sa znovu 18.3., sledujte našu FB page, kde si napíšeme, že kedy presne.

 

Marek LACKOVIČ

Obrázok: urwallpapers.com

5/5 (2)

Ako toto hodnotíte Vy?

Pridaj komentár

Buď prvý, ktorý toto okomentuje!

Byť upozornený
avatar
wpDiscuz