Close

Ste naozaj pripravení slúžiť???

Túto základnú otázku by si mal položiť každý jeden kandidát na starostu alebo obecného, či mestského poslanca…

  • Som naozaj pripravený slúžiť?
  • Sú aj ľudia okolo mňa pripravení fakt slúžiť?
  • Mám okolo seba dobrý tím ľudí, bez ktorého to nepôjde?
  • Aké sú kompetencie starostu, či primátora? Čo môže a čo, naopak, nemôže?

Keďže nám ide o lepšie Slovensko pre všetkých, tak pre všetkých bez rozdielu sme v Progresívnom Slovensku pripravili unikátny projekt – certifikovaný online kurz s názvom Pripravení slúžiť (http://pripravenisluzit.sk)! Pre všetkých kandidátov do komunálnych volieb v tejto krajine…

Je to bezplatný certifikovaný e-learning, ktorý vám ukáže správnu cestu – ako sa pripraviť na komunálne voľby a nezapadnúť tak v dave desiatok kandidátov s podobným volebným programom. Dosť bolo nekompetentných starostov a poslancov. Krajina potrebuje posunúť vpred, potrebuje progres a zanietených ľudí, ktorí majú úprimný záujem zmeniť, či skôr pomôcť mestu alebo obci, ktorá pomoc potrebuje!

V rámci služby troch unikátnych bezplatných kurzov máte možnosť nielen dodať svojej kandidatúre originálnu identitu, ale aj získať množstvo užitočných informácií o fungovaní samosprávy obce a jej riadení. Doposiaľ nebol na Slovensku nikdy podobný kurz, ktorý by slúžil všetkým, s cieľom priniesť do našich samospráv vyššiu kvalitu, ktorú si občania bezpodmienečne zaslúžia.


>>> Klikni SEM a poď do toho! <<<


GARANTI kurzu:

  1. Peter BROČKA, primátor mesta Trnava

  2. Zuzana ČAPUTOVÁ, laureátka Goldmanovej ceny za environmentalistiku, kandidátka na prezidentku SR

  3. Vladimír LEDECKÝ, starosta oceňovanej obce Spišský Hrhov


Vďaka bezplatným e-learningovým kurzom dokážu kandidáti prepojiť teoretické poznatky s reálnou aplikáciou na vlastnej kandidatúre.

Okrem prípravy na samotnú kampaň získajú širší rozhľad o fungovaní obce/mesta a zastupiteľstva a tiež vedia vylepšiť manažérske a vodcovské zručnosti. Absolvovanie balíčka kurzov je ukončené udelením certifikátu. Týmto certifikátom sa môže hrdo pýšiť kandidát, ktorý má záujem podieľať sa na neustálom vylepšovaní samého seba ako budúceho starostu/primátora a tiež aj samotnej obce.

Len takto vieme spolu posunúť Slovensko dopredu! 🙂

 

Marek LACKOVIČ

Obrázok: PripraveniSluzit.sk, The-Faith.com

5/5 (2)

Ako toto hodnotíte Vy?

Pridaj komentár

Buď prvý, ktorý toto okomentuje!

Byť upozornený
avatar
wpDiscuz