Close

Zriadenie pošty v našej obci

Dnes som kontaktovala ústredie Slovenskej pošty a riešila som s nimi problém, ktorý máme s doručovaním pošty v našej obci Hviezdoslavov. Podala som sťažnosť a žiadosť na riešenie problému a k zriadeniu pošty priamo v našej obci. Veľmi by pomohlo, keby ste v komentároch na TEJTO stránke (klikni sem) vyjadrili svoj názor, postrech, skúsenosti s doručovaním a pod., ktoré by som postúpila na Slovenskú poštu, nakoľko mi bolo povedané, že čím viac ľudí, tým väčšia šanca dosiahnutia nápravy a riešenia problému. Ďakujem.


UPDATE 15.12.2017

Dnes mi bola doručená odpoveď na sťažnosť a požiadavku zriadenia pošty v našej obci. Sú si vedomí situácie, ale z dôvodu návratnosti investície a ekonomickej efektívnosti nepredpokladajú zriadenie pošty v našej obci. Diskusia o tom, čo a ako ďalej je na TOMTO linku.


UPDATE??? – Má niekto záujem Erike túto situáciu pomôcť konštruktívne riešiť? Rozumiete sa problematike a máte nápady ako túto tému rozviť ďalej? Píšte pls. sem do komentáru alebo na FB do našej Komunity… (pozn. Marek LACKOVIČ)

 

Erika KRUPOVÁ

Obrázok: zenskyweb.sk

Ešte nebolo zahlasované.

Ako toto hodnotíte Vy?

Pridaj komentár

Buď prvý, ktorý toto okomentuje!

Byť upozornený
avatar
wpDiscuz